Система інфрачервоного вимірювання температури

У системі є два способи виміряти  температуру людського тіла: поверхня тіла та під пахвами. Перетворення  може бути завершено через різницю температур у кривих. Вся крива ділиться на вісім температурних секції, починаючи  від 32,0 до 41,9 ℃.

Тест WONDFO

Імунохроматографічний аналіз для швидкого виявлення антитіл IgG / IgM на SARS-CoV-2 в крові, плазмі та сироватці крові людини. Тест дає попередній результат, негативний результат не означає відсутність інфікування і не може бути єдиною підставою для лікування.

Упаковка: 20 тестів в індивідуальній упаковці, 20 одноразових піпеток, 1 розчин (реагент) (6 мл), інструкція.
Необхідний матеріал, який не йде в комплекті: контейнери для збору зразків, центрифуга (для зразків плазми / сироватки), годинник, особисте захисне обладнання, контейнери для утилізації і дезінфікуючі засоби.

Вентилятор AV-2000B3

Це багатофункціональний вентилятор, що застосовує пневматичні, електронні управління та мікрокомп’ютерні технології. Експортовані компоненти використовуються для гарантування стабільності роботи та надійності. Як кольоровий екран для відображення різних вимірювальних та конфігураційних параметрів, пристрій дуже підходить для дихання, яке застосовується для медикаментозного, хірургічного та гінекологічного відділень, відділення педіатрії, надання першої медичної допомоги та відділень інтенсивної терапії лікарень різного рівня.

Швидкий тест на антитіла SARS-CoV-2 IgM / IgG (Імунохроматографія)

Цей набір використовується для якісного виявлення антитіл IgM та IgG тяжкого гострого респіраторного синдрому коронавірусу 2 (SARS-CoV-2) у сироватці крові, плазмі крові або з цільної крові. Він повинен використовуватися в якості допоміжного засобу при діагностиці захворювання на коронавірусну інфекцію (COVID-19), що викликається SARS-CoV-2.

Тест дає попередні результати випробувань. Негативні результати не виключають зараження SARS-CoV-2, і їх не можна використовувати як єдину основу для лікування або іншого рішення керівництва.

Одноразовий захисний одяг для медичного використання

Продукт стерилізується шляхом опромінення, а термін стерилізації – один місяць, його можуть використовувати медичні працівники лікарні, а також можуть застосовувати у відділеннях інтенсивної терапії.