ЗАХОДИ

VIII Конгрес "Профілактика. Антиейджинг. Україна"

5 березня у м. Київ відбувся науково-практичний захід, що вартий вашої професійної уваги – VIII Конгрес “Профілактика. Антиейджинг. Україна”.

Наукову складову забезпечили фахівці різних галузей медичних знань, а ми долучились до практичної частини, де розказали та показали сучасну технологію, яка була встановлена для діабет-контроль користувачу у його смартфоні. За результатами тренінгу, окрім нових знань, учасники отримали сертифікати, що дозволяють встановлювати системи безперервного моніторингу глюкози користувачам. Завдяки нашому партнеру мережі  Медичний центр “Мій Лікар”, презентація системи безперервного моніторингу глюкози крові POCTech пройшла на найвищому рівні, та зацікавило багатьох медичних представників та відвідувачів . Вдячні організаторам заходу за запрошення, а гостям за цікаві питання та підтримку!

Тренінг у Житомирі

“Більше робити, а менше — говорити”, – основний девіз компанії “Здорова Нація” .

Адже ми зв’язалися з головним педіатром Оксаною Вікторівною Лук’яненко, і одразу представили свої продукти на конференції у Житомирі. Загалом симпозіум відвідали лікарі з Бердичева, Радомишля, Коростишева та Житомира. А система постійного моніторингу глюкози в крові POCTech викликала великий інтерес з їхнього боку . Дуже вдячні керівникам Житомирської обласної клінічної лікарні за запрошення та бажання співпрацювати .

Всеукраїнська науково-практична конференція "Мистецтво лікування"

Нещодавно спеціалісти техпідтримки компанії “Здорова Нація” знову побували у Хмельницькому.

Цього разу, в якості учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції “Мистецтво лікування”. Біля 400 лікарів та медичних представників з різних куточків України взяли участь в обговореннях в межах заходу. Під час виступів фахівці інформували про передові методи лікування, останні досягнення у науці та медичній практиці. І звісно не обійшлося без представлення системи безперервного моніторингу глюкози в крові POCTech .

Зустріч з лікарями-ендокринологами у м. Рівне

15 січня, відбулася зустріч спеціалістів відділу техпідтримки компанії “Здорова Нація” з лікарями-ендокринологами Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. Ми презентували продукцію POCTech. А для кращого представлення продукції — провели установку системи моніторингу глюкози в крові декільком пацієнтам.

Науково-практична конференція в Одесі

У рамках науково-практичної конференції в Одесі провели тренінг з оволодіння практичними навичками роботи з мобільним додатком POCTech. Були в Одесі, та завдяки телеконференції нас могли чути і бачити одночасно у різних куточках України: Вінниці, Маріуполі, Кропивницькому, Черкасах, та навіть за її межами – в Узбекистані. Актуальні питання сучасної ендокринології зібрали найліпших спікерів нашої країни, серед яких бум Борис Микитович Маньковський — член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Дякуємо всім спікерам та організаторам за актуальність піднятих питань та чудову організацію.

Презентація та тестування системи на обласній конференції ендокринологів у Львові, та на конференції “Актуальні питання сучасної ендокринології” в Одесі.

"Діасфера"

Стали частиною дуже крутого івенту “Діасфера”, який започаткував Київський благодійний фонд “Діабетик” для дітей, молоді та їх батьків, що страждають на діабет. Трошки повчились разом, отримали багато корисної інформації, повеселились на концерті влаштованому дітьми, та, звичайно, багато знайомились, спілкувались, розказували про нашу POCTech систему, розуміючи, що створена вона саме для таких активних і талановитих людей!

Презентація системи POCTech у Тернопільській дитячій обласній лікарні.

Презентація системи POCTech в Ужгороді

Зустріч з лікарями у Львівському обласному ендокринологічному диспансері.

Вдячні керівнику диспансеру Вензиловичу Юрію Мироновичу за надану можливість розказати про всі переваги системи та поспілкуватись з лікарями, почути їх думку. Ваша одностайна професійна підтримка нас надихає!

"Діабет Фест"

Дякуємо  Журнал “СахарОК”   за можливість прийняти участь у Діабет Фесті, який пройшов 24 листопада у Дніпрі.
Це було дуже круто!Поговориkb про те, що таке CGM та чому безперервний моніторинг глюкози в крові – це важливо. DiabetFest — це завжди маса корисної інформації, величезна зона здоров’я, окрема програма для дітей, інтерактиви та купа подарунків!

14 з'їзд Всеукраїнського лікарського товариства у Полтаві

Взяли участь у 14 з’їзді Всеукраїнського лікарського товариства у Полтаві. Виступили на симпозіумі, присвяченому науковим здобуткам та інноваціям у сучасній клінічній практиці із доповіддю на тему: «Діабет під контролем». У рамках доповіді, презентували систему POCTech українській спільноті лікарів!

"Діабет: захисти свою сім'ю"

У рамках заходу «Діабет: захисти свою сім’ю» в Українському домі презентували систему POCTech. Дякуємо усім, хто підтримав нас та долучився до цієї події. Ми з радістю поспілкувалися з усіма учасниками та відвідувачами акції, набули нових знайомств і готові й надалі працювати над удосконаленням українських реалій життя для людей з цукровим діабетом.

Міжнародний проєкт "Клуб ендокринологічних новацій"

Офіційно представили систему POCTech перед «Клубом ендокринологічних новацій» під керівництвом професора, члена академії медичних наук України – Бориса Маньковського.
Міжнародний проєкт «Клуб ендокринологічних новацій» – це унікальний дискусійний, інформаційний та суспільно важливий простір для лікарів з різних регіонів нашої країни, яким не байдужі їх пацієнти та система охорони здоров`я. Члени клуби прагнуть вдосконалити українські реалії ендокринології та запровадити європейські норми та стандарти лікування.
Дякуємо, за можливість стати частиною спільноти! 

Виставка "Public Health"

1-3 жовтня ми взяли участь у виставці “Public Health”.
Щороку виставка збирає більше 300 провідних виробників і дистриб’юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн.
Ми з радістю презентували свою продукцію колегам і відвідувачам, а також відкрили нові можливості партнерських зв’язків із різноманітними компаніями.
Дякуємо організаторам та учасникам виставки, за те, що розділили ці три неймовірні дні разом з нами!

Наші контакти:

0800 332 565

01133, м. Київ, вул. Госпітальна 18-А